top of page

Kõlu - Kultuurne Õlu

EESTI KÄSITÖÖÕLLE DEGUSTEERIMINE & AJAUGU

Proovi parimaid Eesti käsitööõllesid ja uudista õlleajalugu Tallinnas. Degusteerimisel on 7-8 erineva stiili parimat näidet Eesti käsitööõlledest. Kerge huumoriga läbime 2 tunni jooksul sujuvalt erinevad stiilid ja Eesti õlleajaloo. Tegemist pole igava õllekoolitusega vaid kaasahaarava mekutamisega, mis on mõnegi õllevõhiku igavesti linnasenektarit ammutama pööranud.

Sobib ideaalselt Eesti tuvustustamiseks kolleegidele/klientidele välismaalt (inglise keeles) või Eesti sõpradele, kes pole veel päris õllehipsteriks ristitud ja janunevad uusi teadmisi. Kingituseks või poissmeeste õhtuks, et seda viimast vaba hetke unikaalselt õlut mekutades nautida.

Like a Local Guide turismiportaali kõrgemini hinnatud tegevus Tallinnas!

UNTAPPD ÕLLELOGID

Vaata järgi, mis head õlut Eestist leiab ja proovi ise ka järgi. Untappd on mobiilne rakendus, mis aitab sul endale ülevaate teha, mis õlut, kuna ja kus mekkisid ja kuidas see tollel hetkel sulle meeldis. Saad jahtida üha uusi ja uusi õlusid ilma, et midagi topelt ette tuleks ja kui tulebki, siis järelikult oli esimene kord juba väga hea.

ÕLLEBLOGID & KOHALIKUD ÕLLEGURUD

Vaata mida huvitavat kohalikud õllegurud ja blogijad kirja on pannud Eesti õlust ja olust.

ÕLLEAJAKIRI BIERZEITUNG 89. AASTAPÄEVA ERINUMBER

Bierzeitung oli üks esimesi õlleajakirju, mis vabas Eestis välja anti. Selle väljaandjad olid korp! Leola liikmed ja see kõneles õllekultuurist ja selle osast korporatsiooni elus.

Please reload

bottom of page